F   R   E   E       S   H   I   P   P   I   N   G       !
PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS


Norėdami grąžinti juvelyrinius dirbinius prašome su mumis susisiekti per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo datos.  Siunčiant juvelyrikos dirbinius paštu mums bus reikalingas raštiškas grąžinimo prašymas, kuris privalės būti išsiųstas kartu su atgal siunčiama preke arba atiųstas skanuotas elektroniniu paštu. Siuntą mūsų nurodytu adresu prašome išsiųsti registruotu paštu arba naudojant kurjerių paslaugas su įteikimu gavėjui. Būtinai išsaugokite siuntos registracijos numerį.
Gavę pagrąžintą dirbinį, pinigus grąžinsime per 15 darbo dienų į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirminis apmokėjimas.
Pašto išlaidas, susijusias su grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas.


SVARBU GRĄŽINANT :


- Grąžinami ar keičiami papuošalai turi būti nedėvėti, originalioje nepažeistoje pakuotėje su etiketėmis ir sertifikatais (jei tokie buvo), grąžinimo forma.
- Siunčiant prekes atgal privalu naudoti registruotą siuntimą, nes už prekes dabar atsakote Jūs. 
- "Adele Dagyte Jewellery" neatsako už siuntimo metu sugadintas ar prarastas prekes. Taip nutikus, pinigai nebus grąžinami.
- Nesuderinti grąžinimai ir pasibaigus grąžinimo terminui nebus priimami ir išsiunčiami atgal pirkėjui.
Kilus klausimams dėl gaminių grąžinimo arba keitimo, visi nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamės  į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, kuri, savo ruožtu, konsultuojasi su "Lietuvos Prabavimo Rūmais", ar tokia pretenzija yra pagrįsta.